Друзям Одеської опери

Одеський національний академічний театр опери та балету прагне налагодити взаємовигідні відносини з діловим співтовариством на високому професійному рівні. Всі наші партнери користуються особливою гостинністю театру, а кожен спонсор отримує унікальний пакет привілеїв, що включає індивідуальні умови бронювання квитків і великий спектр рекламних та PR-можливостей.  

Рекламні можливості та привілеї для партнера Одеської Опери

Пакет індивідуальних привілеїв:

  • Згадка компанії-спонсора в зовнішній рекламі (різні носії);
  • Вираз вдячності спонсору на пресконференціях;
  • Розміщення інформації про спонсора на офіційному сайті Одеської Опери;
  • Розміщення інформації про спонсора / його назва або торгова марка в друкованій продукції театру: афіші (різні формати), буклети, лібрето, програмки, листівки-флаєри і т.д .

Контактна інформація

+38 (048) 780-15-09
Україна, 65026, м. Одеса, пров. Чайковського, 1
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден