Керівництво театру

Надія Бабіч
Генеральна директорка - художня керівниця
Заслужена працівниця культури України
Сергій Мюльберг
Заступник Генеральної директорки - художньої керівниці з основної діяльності
Заслужений діяч мистецтв України
Олександр Барський
Заступник Генеральної директорки - художньої керівниці з комерційної діяльності
Вадим Бащун
Заступник Генеральної директорки - художньої керівниці з адміністративно-господарської діяльності
Людмила Пущина
Помічниця Генеральної директорки - художньої керівниці з юридичних питань
Людмила Сергійчук
Помічниця Генеральної директорки - художньої керівниці зі зв’язків із громадськістю

Художнє керівництво

В’ячеслав Чернухо-Воліч
Головний диригент театру
Валерій Регрут
Головний хормейстер
Ігор Анісенко
Головний художник
Хірофумі Йошіда (Японія)
Головний запрошений диригент

Керівництво служб та підрозділів

Юлія Ковальова
Головна адміністраторка
Василь Хомiн
Завідувач художньо-постановочною частиною
Лариса Калашнік
Завідувачка режисерської частини
Лілія Нєйчева
Завідувачка літературно-драматичної частини
Василь Осієвський
Головний інженер
Олександра Статірова
Головна бухгалтерка
Лоліта Костюк
Керівниця відділу кадрів
Лілія Велика
Начальниця планово-економічного відділу
Валентина Ногаєва
Начальниця бюро діловодства і збереження документів

Оперна трупа

Управління оперною трупою

Наталія Ютеш
Завідувачка оперної трупи
Заслужена артистка України

Солісти

Сопрано

Лариса Зуєнко
Народна артистка України

Меццо-сопрано

Олена Стародубцева
Заслужена артистка України
Тетяна Спаська
Заслужена артистка України

Тенори

Владислав Горай
Заслужений артист України
Олег Злакоман
Заслужений артист України

Баритони

Віктор Мітюшкін
Народний артист України

Баси

Дмитро Павлюк
Заслужений артист України

Стажисти

Концертмейстери опери

Балетна трупа

Управління балетною трупою

Гаррі Севоян
В. О. художнього керівника балету
Заслужений артист України
Яніна Кисельова
Асистентка балетмейстера

Солісти

Провідні майстри сцени

Володимир Статний
Заслужений артист Республіки Молдова
Марія Полюдова
Заслужена артистка Республіки Молдова
Олена Добрянська
Заслужена артистка України
Ольга Рожевич
Заслужена артистка України
Сергій Доценко
Заслужений артист України

Артисти вищої категорії

Катерина Кальченко
Заслужена артистка України

Артисти балету I категорії

Артисти балету II категорії

Педагоги-репетитори

Наталія Баришева
Народна артистка України
Ніна Стоян
Заслужена артистка України
Юрій Карлін
Заслужений артист України

Концертмейстери балету

Хор

Управління хором

Валерій Регрут
Головний хормейстер
Iван Газiнський
Хормейстер-постановник
Юрiй Кучурiвський
Хормейстер
Віктор Музичко
Асистент головного хормейстера
Заслужений артист України

Артисти хору

Концертмейстери хору

Оркестр

Диригенти

В’ячеслав Чернухо-Воліч
Головний диригент театру
Ігор Чернецький
Заслужений артист України
Ігор Шаврук
Заслужений артист України
Хірофумі Йошіда (Японія)
Головний запрошений диригент

Управління оркестру

В’ячеслав Чернухо-Воліч
Головний диригент театру
Анатолій Пастухов
Асистент головного диригента
Заслужений артист України

Артисти оркестру

Художньо-постановочна частина

Керівництво художньо-постановочної частини

Василь Хомiн
Завідувач художньо-постановочною частиною

Режисери

Лариса Калашнік
Завідувачка режисерської частини
Сергій Красних
Соліст (тенор) і режисер, який веде вистави
Віктор Янчук
Режисер, що веде вистави
Едуард Погосов
Репетитор з вокалу

Цехи і дільниці

Запрошені артисти

Карло Антоніо де Лючія (Італія)
Оперний режисер, продюсер, співак і педагог
Алессандра Полімено (Італія)
Художник з костюмів
Крістіан фон Гьотс
Режисер-постановник
Жан-Франсуа Д’онд
Режисер-постановник
Марк Кнопс
Художник-сценограф
Ненсі Авондтс
Художниця з костюмів
Герард Мостерд
Режисер-постановник
Меттью Голдінг
Канадський танцівник, зірка світового балету
Наталія Мацак
Заслужена артистка України
Анатоль Прейслер (Австрія)
Режисер-постановник
Карел Спангак (Нідерланди)
Художник-сценограф
Уллі Кремер (Німеччина)
Художник з костюмів
Давід Альберт (Німеччина)
Художник зі світла
Сергій Бондур
Хореограф
Марина Козяр
Керівниця зразкового ансамблю класичного танцю "Фуете" ДТШ №4 м.Одеси
Ганна Погорецька
Керівниця зразкового ансамблю класичного танцю "Фуете" ДТШ №4 м.Одеси

Контакти:

+38 (048) 780-15-09
Довідкова театру
11:00 — 19:30
Вт — Вс
+38 (048) 780-15-28
Головний адміністратор
11:00 — 19:30
Вт — Вс
+38 (048) 722-49-04
Телефон-факс приймальні
9:30 — 18:00
Вт — Сб
+38 (048) 722-22-30
Приймальна ген. директора
9:30 — 18:00
Вт — Сб

Графік прийому керівництва:

Надія Бабіч
Генеральна директорка/Художня керівниця
15:00 — 17:00
Вівторок, Четвер
Сергій Мюльберг
Заступник генеральної директорки з основної діяльності
11:00 — 19:30
Вівторок, П'ятниця
Вадим Бащун
Заступник генеральної директорки по АХД
10:00 — 13:00
Середа, Субота
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден