27-го листопада відбудеться показ “La Traviata”, перший у 211 сезоні !!!

9 листопада був рік прем'єри нової режисерської версії опери "La Traviata" - найгучнішої вистави минулого сезону!

Маємо приємну новину для театралів!

27-го листопада відбудеться показ "La Traviata", перший у 211 сезоні !!!

Ця вистава потрапила у лонг-лист Національного фестивалю-премії "Гра", тому ми очікуємо саме 27-го числа членів конкурсної комісії. Також за підтримки Українського культурного фонду, в рамках програми "Інституційна підтримка", при сприянні Фонду одеської національної опери, залучений ґрант на здійснення професійної відеоверсії, де пріоритетом є запис та відтворення вистави "La Traviata" саме молодими митцями (до 40 років).

Вітаємо диригентку Маргариту Гринивецьку, режисера Євгена Лавренчука та запрошену режисерку відеоверсії Юлію Преснякову з залученим ґрантом та бажаємо вдалої вистави!

Фото - Юрій Литвиненко
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден