90 років з дня утворення Одеської області: Одещина – перлина України

Одеська область – найбільша територія України, розташована на південному заході країни, з населенням понад два мільйони. Це одна з найрозвиненіших областей країни в економічному, туристичному, культурному та науковому напрямах.

Минуло 90 років, відколи Постановою IV позачергової сесії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету XII скликання від 9 лютого 1932 року було проголошено утворення Одеської області, а 27 лютого центральними державними та партійними органами СРСР було затверджено утворення Одеської області у складі Української РСР.

Наш регіон має багате та велике минуле, але сучасну історію створюємо ми, її мешканці.

Бажаємо, аби кожен з нас був щасливий, жив у достатку, благополуччі та мирі! Нехай наш славетний регіон міцніє у народному єднанні та спільному прагненні до перемоги!

Нехай майбуття Одеської області буде яскравим, процвітаючим та світлим!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден