«Ad libitum. Відлуння бароко»: концертна программа Одеської Опери в Кірсі

15 травня в Євангелічно-лютеранській церкві Св.Петра на вул. Новосельского відбулось відкриття циклу концертів Одеського національного академічного театру опери та балету.

Концертну програму під назвою «Ad libitum. Відлуння бароко» диригував заслужений артист України, диригент Ігор Чернецький. 

Одухотворена музика епохи Вівальді, Перголезі та Бортнянського звучала в проникливому виконанні Камерного оркестру Одеської Опери та провідних солістів Театру: Юлії Терещук (сопрано), Марини Годулян (мецо-сопрано) та Кирила Устиновського (флейта).

Одеська Опера запрошує на наступні концерти, які відбуватимуться в Лютерансько-євангелічній церкві Святого Петра:

22 травня - концертне виконання опери К. Глюка “Орфей”;

29 травня - концерт барокової музики “Ad libitum. Бароко-гала”;

 

Більш детально про заходи Одеської Опери в Кірсі буде повідомлено згодом. Слідкуйте за анонсами в соціальних мережах та на офіційному сайті Театру.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден