Олександр Прокопович вперше виступить у партії графа Альмавіви

У суботу, 29 травня о 18:30 Олександр Прокопович вперше виконає партію графа Альмавіви в опері Дж. Россіні "Севільський цирульник".

Олександр Прокопович закінчив Одеську національну музичну академію імені А. В. Нежданової по класу сольного співу у професора, народного артиста України В. В. Навротського. Він є лауреатом міжнародного конкурсу "Мистецтво XXI століття" і міжнародного конкурсу молодих виконавців імені А. Солов'яненка. З 2011 по 2017 рр. Олександр працював провідним солістом Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного, а в 2015 р. дебютував на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету.

Вистава пройде на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету під керівництвом заслуженого артиста України Ігоря Чернецького.

Інші виконавці у виставі:

Розіна - Анастасія Голуб, Фігаро - Богдан Панченко, Бартоло - Юрій Дудар, Базіліо - Василь Навротський, Берта - Ілона Скрипник, Фіорелло - Олексій Грузін, Офіцер - Василь Добровольський.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден