Найкращий соліст міжнародного фестивалю Ballet UA – Андрій Писарєв! Вітаємо з престижною нагородою і пишаємося успіхом!

У Києві вперше на сцені Національної опери України відбувається міжнародний фестиваль Ballet UA.

ОНАТОБ на фестивалі представляють артисти балету Наталія Івасенко та Андрій Писарєв. Андрій став лауреатом премії “Stars. Ballet UA” у номінації «Найкращий соліст»! Глядачі із захопленням оцінили виконавську майстерність одеських артистів у дуеті з балету «Дон Кіхот».

В. о. художнього керівника балету Одеського національного академічного театру опери та балету , заслужений артист України Гаррі Севоян, який увійшов до складу журі, відзначив високий рівень конкурсантів міжнародного фестивалю Ballet UA.

Танцівники з Німеччини, Франції, Великобританії, Литви, а також - семи українських театрів протягом трьох днів, З 21 по 23 жовтня, виступали на сцені Національної опери України.

Сьогодні ввечері – кульмінація фестивалю, Гала-концерт зірок світового балету, де разом з зірковими гостями виступатимуть і лауреати премії “Stars. Ballet UA”!

Художня керівниця фестивалю, голова журі — народна артистка України, художня керівниця балетної трупи Національної опери України ім. Т. Г. Шевченка Олена Філіп’єва.

Андрей Писарев и Наталья Ивасенко
Награда Андрея Писарева Ballet UA
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден