Анонс концерта в ВКО 11 червня

Запрошуємо на вечір улюблених оперних дуетів!

11 червня о 16:00, в рамках циклу благодійних концертів Одеської Опери "З любов’ю до України", у Всесвітньому Клубі Одеситів відбудеться концерт "Вечір улюблених оперних дуетів".

Для вас звучатимуть найвідоміші дуети з оперних творінь Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Дж. Россіні, Ж. Бізе, В. А. Моцарта та Ж. Оффенбаха.

Склад виконавців: народні артисти Лариса Зуєнко, України Василь Навротський; заслужені артисти України Тетяна Спаська, Олена Стародубцева, Владислав Горай, Дмитро Павлюк; соліст Метрополітен-опера, Віденської державної опери, театру Ла Скала Віталій Білий; лауреати міжнародних конкурсів Ганна Літвінова, Василь Добровольський, Олександр Прокопович, Сергій Узун.

Концертмейстер – Ігор Парада.

Авторка та ведуча – заслужена артистка України Наталія Ютеш.

Всесвітній Клуб Одеситів (вул. Маразліївська, 7)

Вхід вільний (free donation на потреби ЗСУ)

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден