Інформаційне повідомлення про проведення конкурсу

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ 

Одеський національний академічний театр опери та балету

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

артиста-вокаліста (соліста) - провідного майстра сцени (сопрано), артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії (бас, баритон), артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії (сопрано, меццо-сопрано), артиста-вокаліста (соліста) 2-ї категорії (сопрано)

Дата і місце проведення конкурсу: 08 грудня 2021року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1) 

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

  • для артиста-вокаліста (соліста), провідного майстра сцени) - вища освіта другого або першого рівня відповідного напрямку підготовки (магістр або бакалавр); стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії не менше 5 років
  • для артиста-вокаліста (соліста) вищої категорії - вища освіта другого або першого рівня відповідного напряму підготовки (магістр або бакалавр); стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) I-ї категорії не менше 2 років
  • для артиста-вокаліста (соліста) 1-ї категорії - вища освіта другого або першого рівня відповідного напряму підготовки (магістр або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи; для бакалавра - стаж роботи за професією артиста-вокаліста (соліста) 2-ї категорії не менше 2 років
  • для артиста-вокаліста (соліста) 2-ї категорії - вища або фахова передвища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, бакалавр або молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:   

Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами.

Другий етап конкурсу складається з двох турів.

Перший тур - виконання під рояль 2-х різнопланових арій за вибором претендента, в яких би він міг продемонструвати професійне володіння голосом, повний діапазон та музикальність.

Другий тур - виконання в супроводі оркестру у глядацькій залі театру одну-дві з наступних арій:

Сопрано (провідний майстер сцени): Дж. Верді «Аїда» - арії Аїди на вибір, «Сила долі» - мелодія Леонори, «Трубадур» - арії Леонори на вибір, П.Чайковський «Пікова дама» - арії Лізи на вибір, О. Бородін «Князь Ігор» - арії Ярославни на вибір.

Сопрано ( 1-а та 2-а категорії): В. Моцарт «Дон Жуан» - арія Церліни, Дж. Россіні «Севільський цирульник» - арія Розіни, Ж.Бізе «Кармен» - арія Мікаели, Дж.Пуччіні «Богема» - арія Мюзетти, Г. Доніцетті «Любовний напій»  - арія Адіни, Ш.Гуно «Ромео та Джульєтта» - вальс Джульєтти, Дж. Верді «Трубадур» - арія Леонори (1 дія), П. Чайковський «Іоланта» - аріозо Іоланти, П.Чайковський «Пікова дама» - арії Лізи на вибір.

Меццо-сопрано : Ж.Бізе «Кармен» - арії Кармен на вибір, Ф. Чілеа «Адрієна Лєкуврер» - арія принцеси Де Буйон, К. Сен-Санс «Самсон та Даліла» - арії Даліли на вибір.

Баритон: Дж. Россіні «Севільський цирульник - каватина Фігаро, Р. Лєонкавалло «Паяци» - пролог, П. Чайковський «Евгеній Онегін»-арії Онегіна по вибору, «Пікова дама» - арія Єлецького, «Іоланта» - арія Роберта.

Бас: Дж. Россіні «Севільський цирульник» - арія Базіліо, В. Моцарт «Дон Жуан» - арія Лепорелло, Дж. Верді « Набукко» - реч. та каватина Захарія, «Макбет» - арія Банко,  П. Чайковський «Іоланта» - аріозо короля Рене.

Театр не забезпечує оплату витрат, пов¢язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 10.00 год. 19 листопада до 17.00 год. 03 грудня 2021 року за адресою: 65026 м. Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб. 49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com;

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів театром за тел. (048) 780-15-16

Конкурсна комісія

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден