«Багатоголосся рідної землі»

У суботній вечір у Всесвітньому Клубі Одеситів в рамках циклу благодійних концертів «З любов'ю до України» відбувся концерт солістів Театру «Багатоголосся рідної землі».

Традиційно Всесвітній Клуб Одеситів передав бійцям Територіальної  оборони Одеської області бронежилети для надійного захисту бійців. До присутніх  звернулась заслужена артистка України, завідувачка оперної трупи театру Наталія Ютеш, висловивши слова подяки Всесвітньому Клубу Одеситів за  можливість творити і допомагати Збройним Силам України, виступаючи на концертному майданчику  ВКО. Пані Наталія звернулась зокрема й до слухачів:  «Можливість виступати перед вами, бачити ваші очі, чути ваші оплески - це зараз дуже цінна можливість».

Свій талант глядачам дарували провідні солісти театру: народна артистка України Лариса Зуєнко, Юлія Терещук, Сергій Узун, Олександр Прокопович, Ілля Марків та Василь Добровольський. За роялем - провідний концертмейстер театру - Ігор Парада.

В другій частині концерту для глядачів виступив Камерний ансамбль солістів Одеської Опери. З любов’ю до України майстерно музикували: Олена Іонова, Іван Аврятов, Юрій Данчев, Андрій Селін, Євгеній Довбиш та Леонід Попов.

Цього вечора звучала багатогранна палітра музики зарубіжних та українських композиторів: ліричні та жартівливі пісні, які подарували присутнім усмішки і надію на перемогу.

Щиро дякуємо ГО «Всесвітній Клуб Одеситів» та усім причетним за свято музичного дійства!

Вiдео концерту за посиланням

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден