“Балет Гала” в Одеській Опері

Вечір надзвичайної краси відбувся в Одеській Опері 19 червня, адже на сцені театру - концерт “Балет Гала”. Вперше за понад три місяці мовчання, глядачі прийшли на зустріч з красою балетного мистецтва.

“Балет Гала” - концерт-присвята Збройним Силам України. Адже саме завдяки українським військовим, попри тривогу, яка пролунала незадовго до початку концерту, вистава відбулася.

Під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького та диригента Володимира Врублевського, у супроводі оркестру Одеської національної опери, яскраві балетні номери дарували: заслужені артисти України Сергій Доценко та Катерина Кальченко, Марія Рязанцева, Денис Васильєв, Павло Гриць, Наталія Івасенко-Кузнєцова, Станіслав Варанкін, Ольга Воробйова, Станіслав Скриннік, Катерина Бартош, Роман Лобкін, Марина Стрижакова, Дмитро Шарай, Катерина Бурдік, Олександра Воробйова, Анастасія Черняк, Богдан Чабанюк, Олена Єлизарова, Денис Черняк, В’ячеслав Кравченко, Христина Ветчинкіна, Крістіан Нікуліца та Вікторія Соловйова.

Щойно завершився концерт - глядацька зала здійнялася в бурхливих оваціях та гучних “Браво!”. Щиро дякуємо за створення незабутнього свята балету режисеру вистави Павлу Кошці, головному художнику театру Ігорю Анісенку, в.о. художнього керівника балету Гаррі Севояну та великій, творчій команді Одеської Опери!

Фото: Віктор Лазутін, Володимир Екимбашян, Юрій Литвиненко.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден