12-го листопада балет «Білосніжка» Одеської національної опери був презентований на одному з кращих мистецьких майданчиків Афін - концерт-холі «Мегарон».

Наші артисти остаточно полонили серця грецьких поціновувачів балетного мистецтва: від малечі до дорослих та подарували глядачеві справжню казку!

Гостями вистави стали Повноважний Посол України в Греції Сергій Шутенко та представники посольства. Одеські артисти представлять у Афінах чотири вистави.

Щиро дякуємо за підтримку Міністерству культури та інформаційної політики України Міністерство культури та інформаційної політики України та Посольству України в Грецькій Республіці Embassy of Ukraine to the Hellenic Republic  за теплий, гостинний прийом і високу оцінку нашої роботи. Посилання на відгук

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден