BBC News на репетиції балетної трупи Одеської Опери

21 квітня Одеську Оперу відвідала знімальна група Британської телерадіомовної корпорації BBC News.

Під час зйомок сюжету театр відкрив ще одну пам’ятну сторінку свого життя: вперше з початку війни у величній театральній залі запалили світло і все навкруг знову, як і в мирний час, засяяло пишнотою коштовного вбрання Одеської національної опери.

Цього ж дня у балетному класі театру знову зазвучала музика і зашурхотіли пуанти: до занять повернулась балетна трупа Одеської Опери. Перед початком заняття артисти були проінформовані про особливості роботи театру в умовах воєнного стану, а також був проведений інструктаж щодо дій на випадок повітряної тривоги.

Віримо, що невдовзі до занять та репетицій повернуться всі артисти театру!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден