Благодійний концерт «З любов’ю до України» у Всесвітньому Клубі Одеситів 30 квітня

30 квітня о 16:00, у Всесвітньому Клубі Одеситів відбудеться благодійний концерт «З любов’ю до України».

Одеська національна опера у співпраці з Всесвітнім Клубом Одеситів продовжує проводити благодійні концерти на підтримку Збройних Сил України. У концерті звучатимуть популярні вокальні та інструментальні твори українських та зарубіжних композиторів.

Свою творчість даруватиме зірковий склад солістів-вокалістів Одеської Опери: заслужені артисти України Олена Стародубцева, Дмитро Павлюк, Владислав Горай та Олег Злакоман, лауреатка численних міжнародних конкурсів Ганна Літвінова та знаний у провідних театрах світу баритон, таких як Metropolitan Opera, La Scala, Teatro Verdi, Віталій Білий.

Концертмейстер - лауреат міжнародних конкурсів, провідний концертмейстер театру - Ігор Парада.

З любов’ю до України популярна музика П'яццоли, Моцарта, Гальяно віртуозно звучатиме у виконанні камерного ансамблю солістів оркестру Театру: Олени Іонової, Івана Аврятова, Юрія Данчева, Євгенія Довбиша та Леоніда Попова.

Запрошуємо до Всесвітнього Клубу Одеситів: вул. Маразлієвська 7, 30 квітня, о 16:00.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден