Братній Польщі вдячна Одеса

Директор міжнародних фестивалів: «Ріхтерфест», «Ойстрах-Асамблеї», член Всеукраїнського ювілейного комітету до 200-річчя Фредеріка Шопена Юрій Дикий записав музичне вітання для поляків, як символ вдячності за опіку та допомогу в дні війни.

Юрій Дикий - український піаніст та педагог звернувся до братньої Польщі зі сцени Одеської національної опери, виконавши низку творів  всесвітньовідомого польського композитора Фредеріка Шопена.

За багатовікову історію Польщі та Одеси, чимало видатних поляків приїздило до нашого міста працювати, концертувати чи просто насолодитись красою європейського міста на півдні України. Поет Адам Міцкевич довгий час працював у Рішельєвському ліцеї, а відомий польський скрипаль Генрік Венявський концертував в Одесі.

Фредерік Шопен не бував у Одесі, однак його музика завжди невпинно звучала на концертних майданчиках міста. Звучить Шопен і сьогодні, зцілюючи душі та загоюючи рани війни.

Одеська Опера долучається до вдячних слів за ту допомогу, яку Польща щоденно надає Україні та біженцям, які вимушено покидають свої домівки через війну.

Відео на YouTube: https://youtu.be/7EMKKg_JSm4

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден