Бравiсимо маестро Василю Навротському!

10 липня з нагоди 50-річчя  творчої діяльності народного артиста України Василя Навротського, відбувся показ опери Дж. Россіні «Севільський цирульник».


Вистава зібрала повну залу гостей - знавців оперного мистецтва та палких шанувальників творчості Василя Навротського. Панувала святкова, урочиста атмосфера. Фойє театру задовго до початку вистави наповнилось п’янким ароматом квітів для ювіляра.


Під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького, в цей вечір свою творчість дарували: народний артист України Василь Навротський, Аліна Ворох, Богдан Панченко, Ілона Скрипник, Олександр Прокопович, Юрій Дудар, Василь Добровольський, Олексій Грузін, хор та оркестр Театру.


Браві усім учасникам та причетним до створення свята музики та гумору!


Бравісимо неперевершеному майстру, видатному вокалісту, маестро, народному артисту Василю Навротському, який в цей вечір вкотре вражав глядачів в партії Базиліо своєю майстерністю і яскравістю образу!


Бажаємо нескінченного натхнення та жаги до життя! Браво!


Атмосфера  вистави та залаштунків у світлинах Юрія Литвиненка.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден