Артисти балету в нових ролях у балеті Чіполліно

У балеті "Чіполліно", який пройде на сцені театру 16 жовтня о 12:00 під керівництвом диригента Віталія Ковальчука, артисти балету виступлять у нових образах.

Марина Стрижакова вперше виконає головну роль Редисочки, Роман Лобкін постане в образі Графа Вишеньки, а Сергій Позняк вперше виконає партію Кактуса.

Інші солісти у цьому спектаклі

Чіполліно: Віктор Томашек, Магнолія: Олександра Воробйова, Графині Вишні: Анжеліка Левшина та Вероніка Левшина, Помідор: Вадим Круссер, Лимон: Руслан Таліпов, Стражники: Олександр Костенко, Нiкiта Путрiн та Вiктор Пелих.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден