Артисти балета у нових образах в Лебединому Озері

Цієї неділі, 19 вересня о 18:30, у балеті Петра Ілліча Чайковського "Лебедине Озеро", який пройде під керівництвом заслуженого артиста Україні Ігоря Шаврука, двоє артистів балету постануть у нових образах.

Дарина Чумакова та Роман Лобкін вперше станцюють у Pas de trois (разом з Анастасією Корно).

Інші солісти у цьому спектаклі

Одетта/Оділія: Вiкторiя Бережна, Зігфрід: Даниїл Пащук, Ротбарт: Руслан Талiпов, Блазень: Павло Гриць, Іспанський танець: Ганна Станкевич, Марія Рязанцева, Крiстiан Нiкулиця та Дмитро Бартош, Угорський танець: Єлизавета Савіна та Вiктор Пелих, Неаполитанський танець: Марина Стрижакова та Микола Воріводін.

Шановні глядачі!
УВАГА!
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 заходи можуть відвідувати глядачі за наявності одного з наступних документів:
- сертифікат про одержання двох доз вакцини від COVID-19 в електронному чи паперовому вигляді.
- документ, який підтверджує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР (або негативний результат експрес-тесту на антиген до COVID-19), проведеного не більше, ніж за 72 години до відвідування події.
- документ, що підтверджує одужання від COVID-19.

Ці обмеження не застосовуються до осіб віком менше 18 років.

Документ перевірятиметься під час контролю на вході разом з придбаним квитком.

У разі відсутності вищевказаних документів глядач до театру не допускається.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден