Артисти балета у нових образах в Лебединому Озері

Цієї неділі, 19 вересня о 18:30, у балеті Петра Ілліча Чайковського "Лебедине Озеро", який пройде під керівництвом заслуженого артиста Україні Ігоря Шаврука, двоє артистів балету постануть у нових образах.

Дарина Чумакова та Роман Лобкін вперше станцюють у Pas de trois (разом з Анастасією Корно).

Інші солісти у цьому спектаклі

Одетта/Оділія: Вiкторiя Бережна, Зігфрід: Даниїл Пащук, Ротбарт: Руслан Талiпов, Блазень: Павло Гриць, Іспанський танець: Ганна Станкевич, Марія Рязанцева, Крiстiан Нiкулиця та Дмитро Бартош, Угорський танець: Єлизавета Савіна та Вiктор Пелих, Неаполитанський танець: Марина Стрижакова та Микола Воріводін.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден