Олександр Омельченко

Олександр Омельченко народився в м. Дніпро. Професійну освіту отримав в Білоруській хореографічній гімназії- коледжі (клас А. І. Коляденка), продовжив – у Московській державній академії хореографії (2013). З 2016-2018 Баварська державна опера (м. Мюнхен, Німеччина). Переможець багатьох престижних професійних балетних конкурсів: Гран-прі і золота медаль – V Міжнародний конкурс артистів балету в Шанхаї, Міжнародний конкурс артистів балету «Арабеск» (м. Перм), II всероссійский форум «Балет XXI століття» (Красноярськ), 1 премія і золота медаль – Міжнародний конкурс артистів балету в Кореї (Сеул) та інші.

В його репертуарі партії: Принц («Лускунчик»,«Лебедине озеро», «Спляча красуня» П.Чайковського), Pas de trois (“Лебедине озеро” П. Чайкоського), Базіль, Еспадо («Дон Кіхот» Л.Мінкуса), Альберт («Жізель» А. Адана), Колен (“Даремна обережність” П. Гертеля), Пастухи (“Спартак” А. Хачатуряна, постановка Ю. Григоровича), Бенволіо (“Ромео і Джульєтта” С.Прокоф’єва), офіцер (“Майерлінг” Ф. Ліста) та інші.

З 2019 року провідний соліст Львівської Національної Опери.

В його репертуарі партії у театрі:

Принц Зігфрід – “Лебедине озеро” П. Чайковського

Альберт – “Жизель” А. Адана

Базіль – “Дон Кіхот” Л. Мінкуса

Солор – “Баядерка” Л. Мінкуса

Конрад  – “Корсар” А. Адана

Троянда – “Видіння троянди” К. М. Вебера

Кавалер – Гран па із балету “Пахіта” Л. Мінкуса

Степан – “Лілея” К. Данькевича

Адам – “Створення світу” А. Петрова

Хозе – “Кармен-сюїта” Ж. Бізе - Р. Щедріна

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден