Лауреатка I премії Міжнародного конкурсу італійської опери "Competizione dell'Opera" (2019).

Фіналістка VI Міжнародного конкурсу оперних артистів ім.Г.Вішневскої (2016).

Лауреатка I премії Міжнародного конкурсу-фестивалю "Яскрава країна" (2015).

Володарка Гран-Прі Міжнародного вокального конкурсу ім.О.Петрусенко (2009).Закінчила Одеську національну музичну академію ім.А.В.Нежданової по класу "Музичне мистецтво" (2014 року) і музично-виконавську аспірантуру при ОНМА ім.А.В.Нежданової (2017).

Учасниця майстер-класів Брайана Яухіайнена (співак і вокальний педагог), Валерії Полуніної (педагог-репетитор в Метрополітен-опера та Великому театрі Росії), Дмитра Вдовіна (керівник молодіжної оперної програми в Великому театрі Росії), Бренди Херлі (керівник молодіжної оперної програми в Цюріхському оперному театрі), диригента Фабіо Мастранджело.

З 2015 року актриса Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім.В.Василька.

З 2016 року солістка органних концертів і фестивалів.

З 2019 року солістка Одеського національного театру опери та балету. Дебютувала на сцені Одеського національного театру опери та балету в партії Оксани в опері "Запорожець за Дунаєм" С. Гулака-Артемовського в 2018 році.

Учасниця X Мінського міжнародного різдвяного оперного форуму (2019).

Запрошена солістка Латвійської національної опери, на сцені якої дебютувала з партією Лізи з опери "Пікова дама" П.І.Чайковського (2020).

В репертуарі партії:

  • Оксана ( "Запорожець за Дунаєм", С.Гулак-Артемовський);
  • Іоланта ( "Іоланта", П.И.Чайковский);
  • Тетяна ( "Євгеній Онєгін", П.И.Чайковский);
  • Ліза ( "Пікова дама", П.Чайковського);
  • Еврідіка ( "Орфей і Еврідіка" К.В.Глюк);
  • Недда ( "Паяци, Р.Леонкавалло);
  • Леонора ( "Трубадур" Дж.Верді);
  • Мюзетта ( "Богема" Дж.Пуччіні);
  • Дідона ( "Дідона і Еней" Г.Перселл);
  • Партія сопрано в "Stabat Mater" Д.Б.Перголезі.

Найближчі події

Березень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

Рекомендуємо

12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден