Олена Удрас - концертмейстер Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, українська органістка, композитор, аранжувальник. Народилася в місті Києві. У дитинстві розпочала свою початкову музичну освіту. Згідно сім'я переїхала до Житомира, де Олена закінчила дитячу музичну школу і музичне училище з відзнакою за фахом фортепіано.

Лауреат міжнародних конкурсів і фестивалів. Закінчила Одеську державну консерваторію імені А. В. Нежданової, клас професора А. Б. Зелінського. Проходила курс майстер-класів в Німеччині. Органному мистецтву навчалася в рiзних педагогiв кiлькох краiн. Гастролювала в якостi органiстки i пiанiстки в багатьох містах Німеччини, Італії, Ізраїлю, Росії, Молдавії і України. Гастролювала в Іспанії в складі симфонічного оркестру. Два рази гастролювала у США, і проводила майстер-клас з органного виконавства в Bates College.

З раннього дитинства звернулася до музичної композиції, нинi також пише рiзноманiтнi твори.

Є автором органних творів «Пісня дельфіна», «Дорога», «Над гірськими вершинами», Прелюдії, Фантазії, Токкати, Органного триптиха, та ін, а також для органу з солістами: «Сонет» на вірши Ш. Бодлера (для сопрано, віолончелі, флейти або саксофона, і органу), «Молитва» (сл. О. Удрас, для сопрано, мецо-сопрано, двох віолончелей та органа), «Покаяння» (для сопрано, мецо-сопрано, двох віолончелей та органа), «Ave Maria» (для мецо-сопрано, віолончелі та органу), Sanctus для хору i органу, також автор музики для фільму «Поза грою». Є автором багатьох органних транскрипцій.

Учасник багатьох Міжнародних органних фестивалів.

Штатна органістка і музичний ді⁠ректор одеської реформатської церкви, З 2013 року є художнім керівником одеського міжнародного фестивалю органної музики "ODESSA MUSIC FEST".

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден