Стажист
З 2014 по 2020 роки навчалася у Харківському національному університеті мистецтв ім. І. П. Котляревського, клас професора народного артиста України Болдирєва Володимира Олександровича. У 2020 р. закінчила ХНУМ ім. І. П. Котляревського та здобула кваліфікацію «магістр», спеціальність «Музичне мистецтво», присвоєна професійна кваліфікація «Оперний співак, концертно-камерний співак». У період навчання у ХНУМ ім. І. П. Котляревського в оперній студії на сцені Харківського академічного театру музичної комедії виконувала партію Оксани з опери «Запорожець за Дунаєм» С. С. Гулака-Артемовського, партію Тетяни з опери «Євгеній Онєгін» П. І. Чайковського. Влітку 2018р. взяла участь у міжнародному проекті «Музику чути крізь стіни» в Сєверодонецьку Луганської області, організованого Міністерством закордонних справ Німеччини з метою розширення співробітництва з громадянським суспільством в країнах східного партнерства. Восени 2020р. виконувала партію Місіс П. з опери М. Наймана «Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом» (ХНАТОБ, Харків; Академічний музично-драматичний театр ім. І. Кочерги, Житомир). Лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів:
  • Гран-прі Міжнародного конкурсу академічного співу «Українське Бельканто» (Донецьк, 2013 р.)
  • Лауреат I премії Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю «Viva Chorus» (Харків, 2017 р.)
  • Лауреат III премії Всеукраїнського вокального академічного конкурсу ім. Б. Гмирі (Дніпро, 2015 р.)
  • Лауреат I премії Міжнародного конкурсу «Грецька рапсодія» (Греція, 2017 р.)
  • Лауреат II премії Всеукраїнського конкурсу вокалістів академічного співу «Співуча Україна» пам'яті Ольги Благовідової (Одеса, 2017 р.)
  • Лауреат III премії XXII Міжнародного студентського конкурсу вокалістів Лідії Абрамової «BELLA VOCE» (Москва, 2018 р.)
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден