Заслужена артистка України (2015 р.), лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2011 р.).

Лауреат Міжнародного конкурсу ім. А.Солов’яненка «Солов’їний ярмарок» (Україна, Донецьк, 2003 р., І премія), Міжнародного конкурсу Олени Образцової (Росія, Санкт-Петербург, 2005 р., І премія), Міжнародного конкурсу Пласідо Домінго (Канада, Квебек, 2008 р., ІІ премія та приз глядацьких симпатій).

Закінчила Харківський університет мистецтв ім. І. Котляревського (2004 р., клас засл. діяча мистецтв, проф. Л. Цуркан).

У 2004-2005 рр. – солістка Харківського театру опери та балету ім. М. Лисенка. З 2005 р. – солістка Національної опери України.

Партії: Татьяна, Ліза («Євгеній Онєгін», «Пікова дама» П. Чайковського) Земфіра («Алєко» С. Рахманінова) Ярославна («Князь Ігор» О. Бородіна) Єлизавета, Леонора, Амелія, Аїда, Абігайль, партія сопрано («Дон Карлос», «Трубадур», «Бал- маскарад», «Аїда», «Набукко», Реквієм Дж. Верді) Норма в однойменній опері В. Белліні Чіо-Чіо-сан, Флорія Тоска та Турандот в однойменних операх Дж. Пуччіні

Брала участь у Фестивалі молодих оперних зірок України (Київ, 2004-2005 рр.), Щаляпинський Фестиваль (м.Казань,)Кноултон Фестіваль (Канада 2010),під орудою Кента Нагано,в проекті «Шляхи дружби» 2018 (концерт У Равенні, Равеннський фестиваль під орудою Ріккардо Муті) та інших. 2010 Амелія в Un Ballo in Mascera під керівництвом Стефана Солтеса в Ессені(Німеччина) 2015 Тоска на фестивалі в Сант-Маргаретен (Австрії) та Аїда в опері Мальме(Швеції) 2016 Амелія в Un ballo in Mascera Мальме (Швеція) 2016 Турандот в Македонській національній опері 2017 Норма в Державному театрі Касселя (Німеччина)

Співала на оперних сценах Німеччині, Нідерландів, Австрії, Канади, Швейцарії, Японії та інших країн.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден