Ольга Єфремова – дипломант Міжнародних конкурсів, випускниця Одеської консерваторії (нині – Одеська національна музична академія імені А. В. Нежданової) за двома спеціальностями: фортепіано (клас професора Е. Д. Коваленко) та орган (клас доцента В. Л. Рубахи). Закінчила аспірантуру Санкт-Петербурзької державної консерваторії імені М. А. Римського-Корсакова по класу органа у заслуженої артистки Росії Ніни Оксентян. З 1995 по 1996 рік стажувалася в консерваторії м. Куопіо під керівництвом професора Мікко Корхонена, де вивчала старовинну музику (орган, клавесин, клавікорд). Удосконалювала виконавську майстерність в Штутгарті у знаменитого органіста сучасності – професора, доктора Людгера Ломана.

Ольга Єфремова є активним учасником майстер-класів під керівництвом видатних музикантів: Яна Лауквіка, Девіда Тіттерінгтона, Міхаеля Радулеску, Ліонеля Рогга.

Гастролювала в багатьох європейських країнах: Фінляндії, Англії, Польщі, Німеччині, Італії. Отримала дипломи двох Міжнародних конкурсів органістів в Італії: конкурсу в м. Удіне (1998), та конкурсу імені Ф. Шуберта в м. Кремоліно (2001).

Регулярно виступає з сольними концертами в Ульмському соборі, в Фрауенкірхе в Дрездені, в Прокатедрі в Варшаві на щорічному Бахівському фестивалі.

Проводить активну роботу з популяризації органного мистецтва в Одесі. З 1999 року заснувала цикл абонементних концертів “Орган у світі музики”. В її виконанні одесити вперше почули III частину “Клавірних вправ” і 45 хоралів з “Маленької органної книжечки” Й. С. Баха, 6 сонат Ф. Мендельсона, 6 фуг на тему “BACH” Р. Шумана, “Книгу Іова” і “Фауста” П. Ебена, “Різдво Господнє” О. Мессіана, твори Ю. Ройбке, З. Карга-Елерт та інших композиторів.

Ольга Єфремова має фондові записи на радіо та телебаченні, а також CD-диски. Свою виконавську діяльність вона поєднує з педагогічною – веде клас органу та фортепіано в Одеській національній музичній академії імені А. В. Нежданової. ЇЇ випускники успішно продовжують навчання в Україні та за кордоном.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден