Стажист

З відзнакою закінчила Хмельницьке музичне училище (фортепіанний та вокальний факультети, а також факультет оркестрового диригування). Після цього отримала дипломи магістра в Одеській національній музичній академії ім. А. В. Нежданової за фахом «сольний спів» (клас народної артистки України, професора Олени Стаховської).

Лауреатка I премії I Міжнародного конкурсу-фестивалю «Stankovych fest»; III премії VIII Всеукраїнського вокального конкурсу ім. Оксани Петрусенко; I премії Міжнародного вокального конкурсу «21th century art»; I премії V Міжнародного конкурсу «Перлини мистецтв», також нагороджена диплом Одеського міського голови «Надія» на І Всеукраїнському конкурсі вокалістів «Співуча Україна» пам’яті А. Благовидової.

Приймала участь у багатьох концертах в містах України, а також закордоном (Польща, Чехія, Угорщина).

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден