Народна артистка України
1978 року закінчила Київську державну консерваторію імені Петра Чайковського по класу співу. Брала участь в багатьох міжнародних конкурсах і фестивалях оперного мистецтва. У репертуарі співачки партії Амнеріс, Азучени, Ульріки та Емілії (опери «Аїда», «Трубадур», «Бал-маскарад» і «Отелло» Джузеппе Верді), Фідальми (опера «Таємний шлюб» Доменіко Чимарози), Лючії (опера «Сільська честь» П’єтро Масканьї), Кармен в однойменній опері Жоржа Бізе, Одарки (опера «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського), матері (опера «Катерина» Миколи Аркаса), бублейниці (опера «Вій» Віталія Губаренка), Марфи (опера «Хованщина» Модеста Мусоргського), Кончаківни (опера «Князь Ігор» Олександра Бородіна), Любаші (опера «Царева наречена» Миколи Римського-Корсакова), Графині (опера «Пікова дама» Петра Чайковського) та інші. Гастролювала в Англії, Японії, Німеччині, Франції, Угорщині, Болгарії, Фінляндії, Греції.

Рекомендуємо

12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден