Народна артистка України
1978 року закінчила Київську державну консерваторію імені Петра Чайковського по класу співу. Брала участь в багатьох міжнародних конкурсах і фестивалях оперного мистецтва. У репертуарі співачки партії Амнеріс, Азучени, Ульріки та Емілії (опери «Аїда», «Трубадур», «Бал-маскарад» і «Отелло» Джузеппе Верді), Фідальми (опера «Таємний шлюб» Доменіко Чимарози), Лючії (опера «Сільська честь» П’єтро Масканьї), Кармен в однойменній опері Жоржа Бізе, Одарки (опера «Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського), матері (опера «Катерина» Миколи Аркаса), бублейниці (опера «Вій» Віталія Губаренка), Марфи (опера «Хованщина» Модеста Мусоргського), Кончаківни (опера «Князь Ігор» Олександра Бородіна), Любаші (опера «Царева наречена» Миколи Римського-Корсакова), Графині (опера «Пікова дама» Петра Чайковського) та інші. Гастролювала в Англії, Японії, Німеччині, Франції, Угорщині, Болгарії, Фінляндії, Греції.

Рекомендуємо

04
Березня
18:30
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
05
Березня
18:30
Опери
Іоланта
Петро Чайковський
Пам'яті народного артиста України А.І.Бойко
06
Березня
18:30
Балети
Чарівність балету
Вечір старовинної та класичної хореографії
07
Березня
18:30
Концерти
Спадщина.UA – оперні та симфонічні твори України
До дня народження Т.Г.Шевченка

У програмі арії, дуети з опер "Богдан Хмельницький", "Назар Стодоля" К.Данькевича, "Украдене щастя" Ю.Мейтуса, "Листи кохання" В.Губаренка, "Тарас Бульба" М.Лисенка, "Милана" Г.Майбороди, оркестрові твори М.Скорика, А.Кос-Анатольського, Л.Колодуба.
12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден