Дебюти в оперi Дж. Пуччіні «Богема»

8 липня в опері Дж Пуччіні «Богема» відбулися одразу два дебюти. В партії Коллена постав Віктор Шевченко, а Павло Смирнов вперше виконав партію Парпіньоля. Щиро вітаємо солістів і бажаємо подальших творчих злетів та нових відкриттів!


Вперше, з початку відновлення показу вистав, на сцені театру зазвучали дзвінкі голоси дитячого хору «Перлини Одеси» (художня керівниця Лариса Гарбуз). Віримо, що повернення дітей в театр - добрий знак. Вітаємо з поверненням на сцену юних артистів!


Показ опери «Богема» відбувся під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького у виконанні артистів оркестру, хору, балету та дитячого хору «Перлини Одеси».


В партіях однієї з кращих опер Дж. Пуччіні постали солісти опери: Марина Наймитенко, Аліна Ворох, заслужений артист України Владислав Горай, Василь Добровольський, Олександр Стрюк, Віктор Шевченко, Денис Даніїл Богачов, Павло Смирнов.Фото: Volodymyr Ekimbashian

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден