До колективу театру приєднався диригент Хірофумі Йошіда (Японія)

Раді повідомити, що до колективу нашого театру приєднався запрошений диригент Хірофумі Йошіда (Японія)!

Маестро Йошіда - випускник Токійського музичного коледжу (клас диригування, фортепіано, контрабаса і музикознавства), Віденського національного музичного університету (1995), Музичної академії Кіджі в Сієні (Італія) (магістратура, 1996) по класу Юрія Темірканова і Чон Мен Хун. У 1999 році стажувався в Мюнхені і Мангеймі (Німеччина) і Мальме (Швеція).

Лауреат 19-го Міжнародного конкурсу диригентів «Master Players». У 2002 році був удостоєний премії «Найвидатніший молодий талант» оперного відділення «Gotoh Memorial Cultural Award» і став першим диригентом в історії, який отримав цю нагороду. У 2005 році Х. Йошіда посів 3 місце на I Міжнародному конкурсі диригентів пам'яті Бели Бартока в Клуж-Напоці (Румунія), після чого дебютував з симфонічним оркестром Трансільванії (Румунія) і симфонічним оркестром MAV (Угорщина). У 2013 році маестро нагороджено відзнакою «Енріко Карузо» за вагомий внесок у розвиток опери в Італії.

У січні 2010 року диригента було призначено музичним керівником Оперного Театру Мантуї (Італія). З лютого 2014 року і дотепер – художній керівник філармонійного оркестру Болонського оперного театру та професор Музичного коледжу Тохо в Японії. Як диригент співпрацював з театром Верді в Трієсті («Дон Паскуале»), Каїрським оперним театром (Аїда», «Мадам Батерфляй»), Неаполітанським Театром Сан-Карло (Любовний напій»), театром Марручіно в К’єті («Турандот»), Латвійською національною оперою («Травіата»), театром Доніцетті в Бергамо («Ріголетто»), Театром Вітторіо Емануеле II з Мессіни («Ластівка», «Ріголетто» з нагоди 200-річчя від дня народження Джузеппе Верді), Болонським оперним театром («Мадам Баттерфляй», «Весілля Фігаро», концетні програми ) та іншими.

Брав участь у фестивалях Парижа («Травіата»), Кіото, Токіо, Нарі («Весілля Фігаро», «Мадам Баттерфляй», «Паяци», «Турандот»), Гонконгу («Дон Карлос»), Навари («Турандот», «Мадам Батерфляй») та багатьої інших.
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден