До зустрічі з «Катериною» після Перемоги!

В ці дні, 26 та 27 березня, Одеська Опера представила б світу прем'єру опери «Катерина».

Ідея створення унікального сучасного оперного твору належить генеральній директорці-художній керівниці театру Надії Бабіч. Керівництво театру та творча група вирішили поставити абсолютно нову виставу, замовивши оперу сучасному українському композитору Олександру Родіну.

Опера «Катерина» - наймасштабніша за часів незалежної України постановка театру, спеціально для якої написані музика та лібрето, виготовлені старовинні музичні інструменти, поворотне коло з рухомим кільцем, а також тривав процес пошиття майже 400 костюмів.

 «Це моя данина та мій низький уклін генію української літератури…» - композитор Олександр Родін.

«Кохання несе і щастя, і трагедію, але це почуття робить нас кращими і змушує рухатись вперед» - диригент-постановник, головний диригент театру В’ячеслав Чернухо-Воліч.

«Катерина» стає на ноги і починає свій шлях до глядача. Вчора на перерві плакала над останньою арією «Катерини». А ще сміялись з хором, створюючи містичних істот…» - режисерка-постановниця Оксана Тараненко.

«Опера надзвичайно колоритна, її мелодика приголомшлива» - хормейстер-постановник Валерій Регрут.

Тривалу підготовку, натхненний репетиційний процес, безліч зустрічей зі ЗМІ та очікування унікальної події зупинила безжальна війна. Але ми впевнені, що незабаром «Катерина» зазвучить в Одеській Опері знову!

До зустрічі з «Катериною» після нашої Великої Перемоги

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден