ДОПОКИ В УКРАЇНІ ТАКІ ДІТИ – НАС НЕ ЗДОЛАТИ!

Вихідні дні у Одеській опері були насичені подіями  - прем’єрний показ «Катерини», що завершив 212-й театральний сезон; концерт органної музики “Organ&Voices”, в програмі якого звучала світова і українська класика. І звісно, не залишилися поза увагою юні шанувальники мистецтва. Тож, у неділю відбулася започаткована у рамках освітньо-мистецької програми театру вистава-променад «Подорож маленького музиканта».

В цей день маленькі поціновувачи театру знайомилися з творами Й. Гайдна, К. Сен-санса, Дж. Пуччіні, Ф. Сартори, Л. Андерсона у виконанні артистів оркестру – Олени Іонової, Наталії Мармусевіч, Анни Філіппової, Івана Аврятова, Андрія Селіна, Леоніда Попова, Юрія Данчева.

Мистецтво справжнього академічного вокалу майстерно продемонстрували солісти опери Юлія Терещук та Павло Смирнов і остаточно вразили маленьких глядачів  технікою, майстерністю, витонченістю та красою балету Анастасія Корно та заслужений артист України Сергій Доценко.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден