Концерти

Фестиваль мистецтв “Оксамитовий сезон в Одеській опері”
ГАЛА-ОПЕРА “УКРАЇНА – СВІТУ”

Прокрутіть вниз
Тривалість

Члени постановочної групи

Режисер:
Художник:
Головний художник театру Ігор Анісенко
Хормейстер:
Головний хормейстер театру Валерій Регрут

Про подію

Європейський вибір незалежної України широко відкрив двері культурному обміну між українськими і світовими митцями. До участі у концерті запрошено зірок Національних опер України, видатних оперних виконавців із Чехії, Білорусі, Молдови, Латвії, які разом з неперевершеними солістами Одеської опери, хором і оркестром театру подарують незабутні митті патріотичного піднесення і настроять камертон потужного початку фестивалю.

Програма концерту побудована на сучасних і традиційних оперних шедеврах, серед яких творам українських композиторів відведено почесне місце. Крім сольних номерів, в концерті багато ансамблів і великих хорових сцен з опер, що створять на сцені живе і насичене дійство. Завжди тримаючи планку еталонного виконавського рівня, цим гала – концертом Одеська опера продовжує традицію співпраці з сучасними українськими композиторами, знайомлячи нові покоління глядачів з тенденціями вітчизняного музичного процесу.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден