Концерти

Одеська Опера – Українська Душа Європи
#СвітовіШедеври

Купити квиток
Прокрутіть вниз
Тривалість
1 година 20 хвилин
1
/

Про подію

Одеса – місто полікультурне та багатонаціональне. Тут матеріалізується дух Франції, Іспанії, Італії, Австрії тощо, а головна перлина міста - Одеська опера вражає поліфонічністю та багатогранністю.

Герої культових опер і балетів стали улюбленцями одеситів та дуже комфортно почувають себе у нашому театральному храмі. Тож, в цей вечір на вас очікує зустріч із культовими героями – Фігаро, Кармен та Ескамільйо, Дон Кіхотом і Кітрі, Дон Жуаном та Неморіно, які співатимуть найпопулярніші арії з опер і мюзиклів та виконуватимуть фрагменти з балетів. Звучатиме музика Россіні та Мінкуса, Бізе і Верді, Вівальді і Брамса, Скорика та Данькевича. А розпочнеться дійство музичним хітом декількох століть - блискучою увертюрою Моцарта з опери «Весілля Фігаро».

Європейська оперна та балетна класика, яскраві оркестрові п’єси в цей вечір органічно поєднаються із сучасною хореографією та українською народною піснею. Проведіть цей вечір з нами, і обіцяємо, що ви здобудете незабутні емоції!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден