Концерти

“Червоне та Чорне”

Купити квиток
Прокрутіть вниз
Тривалість
1
/

Зміст

1. Олена Іонова – “Привітання з гірських вершин”

2. Олексій Рибак – “Коломийка” в аранж. Олени Іонової

3. Музика Миколи Балеми на слова Тараса Шевченка – “І серцем лину” (Солістка – Юлія Терещук)

4. Аранж. Олени Іонової на народну мелодію – “Буковина”

5. Алемдар Караманов – “Аве Марія” в аранж. Анни Філіппової

6. Микола Лисенко – Вальс “Розлука”

7. Аранж. Олени Іонової на народну мелодію – “Буковинський козачок”

8. Крейг Кортні – “Українська алелуя” в аранж. Олени Іонової (Солістка – Юлія Терещук)

9. Музика Володимира Верменича на слова Миколи Сингаївського – “Чорнобривці” (Соліст – заслужений артист України Владислав Горай)

10. Олександр Саратський – “Коломийка”

11. Музика Олександра Білаша  на сл. Дмитра Павличка – “Два кольори” в аранж. С. Кушнірука та Анни Філіппової (Соліст – заслужений артист України Дмитро Павлюк)

12. Юрій Шевченко – “Ми – Є!” парафраз на Державний Гімн України в аранж. Анни Філіппової.

Про подію

Творча театральна команда підготувала для глядачів особливу програму української музики, яка стала мистецькою бронею в дні війни. В програмі концерту прозвучить відома та близька серцю музика українських композиторів минулих епох та сучасності, а також особлива композиція, яка була написана американським композитором як присвята Україні в буремні дні війни.

“Червоне та чорне” - це про багатогранність вітчизняної культури та своєрідний мистецький екскурс Україною, в якому ви зможете почути рідні серцю мелодії, відлуння карпатських трембіт, запальні ритми коломийок та енергетику українського Криму.

«Червоне та чорне» звучить Україною!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден