Гала-концерт інструментального ансамблю «Мрія» в Берлінській філармонії

10 травня о 20:00, в Берлінській філармонії відбудеться гала-концерт інструментального ансамблю «Мрія» під орудою диригентки Одеської національної опери - Маргарити Гринивецької 

Ансамбль «Мрія»  заснований в березні 2022 року після того, як професійні музиканти-біженці з України знайшли прихисток в Берліні. 

В програмі звучатиме музика зарубіжних та українських композиторів, зокрема «Гімн України» М.Вербицького, «Карпатська Рапсодія» М. Скорика, переклад Гімну України для струнного оркестру Ю.Шевченка, «Плине кача» в аранжуванні В.Рикала, твори Станковича, Сильвестрова та інших.

Концерт проходитиме під патронатом благодійної організації «Допомога Україні». 

Солісти:

Андрій Білов - скрипка

Катерина Тітова - фортепіано

Катерина Супрун - альт

Артем Ясінський - фортепіано

Варвара Васильєва - скрипка

Ганна Цуркан - скрипка

Диригент: Маргарита Гринивецька - диригентка Одеського націнального академічного театру опери та балету. 

 

Щиро бажаємо успішного виступу Маргариті Гринивецькій та інструментальному ансамблю українців «Мрія»!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден