Гастролі артистів оркестру Одеської Опери в Німеччині

Гастролі артистів оркестру Одеської Опери розпочались 6 травня  в Німеччині з авторською програмою-присвятою дітям України “Disney in Concert. Dreams come True”

Проєкт концерту було розроблено в 2020 році компанією BNK Music Production GmbH та Semmel Concerts Europe. В основі концертної програми “Disney in Concert. Dreams come True” покладена музика з найпопулярніших мультфільмів  Діснея. З початком війни, за спільним рішенням генеральної директорки-художньої керівниці Одеської Опери Надії Бабіч та художнього керівника BNK Music Production GmbH Вільгельма Кайтеля, концертну програму присвятили українським дітям, які постраждали в наслідок російської агресії в Україні.

«Концерт викликав неймовірні враження і дуже щирі відчуття того, що попри війну, добро завжди перемагає зло, саме так, як у мультфільмах  Діснея», - ділиться враженнями від концерту юний глядач з України.

Під час гастролей оркестр Одеської Опери виступить на сценах Берліну, Гамбургу, Лейпцигу, Магдебургу, Кьольну. Диригент концерту - Вільгельм Кайтель. 

Театр живе і лунає музика! 

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден