«Хто наближає Перемогу»

Генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч нагороджена дипломом лавреата рейтингу “Хто наближає Перемогу”, що заснований Південноукраїнським Медіа Холдингом.

Щорічний рейтинг впливовості відбувається увосьме, проте цього року він особливий і пронизаний ідеєю протистояння агресії проти України. Звідси і така назва традиційного проекту.

 Саме тому серед лауреатів лідируючі позиції посіли особи, які безпосередньо відповідають за оборону та підготовку до неї, охорону правопорядку, життєзабезпечення Одеси та області під час військового стану. Поруч із державними службовцями, військовими, політиками, підприємцями – волонтери, лікарі, громадські і культурні діячі.

Ми боремося з агресором на інформаційному фронті. Цей проект – один із способів заявити про мужність одеситів, їх непохитну віру у перемогу та шляхи її досягнення.

Диплом вручила член оргкомітету рейтингу “Хто наближає Перемогу” Галина Владимирська

Фото: Олег Владимирський

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден