Інформація про результати першого засідання конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду генерального директора-художнього керівника ОНАТОБ

Повідомляємо, що за результатами першого засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду генерального директора-художнього керівника Одеського національного академічного театру опери та балету, яке відбулося 23 липня 2021 року, допущено до участі в доборі кандидатку Бабіч Надію Матвіївну.

Друге засідання відбудеться 26 липня 2021 року о 12:00 в приміщенні Міністерства культури та інформаційної політики України (м. Київ, вул. І. Франка, 19, каб. 102).

Джерело: Сайт Міністерства культури та інформаційної політики України
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден