Інформація про результати проведення загальних зборів колективу театру

На виконання Закону України ″Про культуру″, 14 червня 2021 року на веб-сайті Міністерства культури та інформаційної політики України оголошено про проведення конкурсного добору керівника Одеського національного академічного театру опери та балету.

26 червня 2021 року відбулися загальні збори трудового колективу Одеського національного академічного театру опери та балету.

На зборах були присутні 581 працівник театру з 668 працюючих, тобто 86,9 % від усіх працюючих в театрі.

Прийнято рішення: обрати від трудового колективу Одеського національного академічного театру опери та балету для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору генерального директора-художнього керівника Одеського національного академічного театру опери та балету наступні кандидатури:

- Стаховську Олену Володимирівну - професорку Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової, Народну артистку України, яка дала згоду на висування її кандидатури.

Голосували:

За 578 (п`ятсот сімдесят вісім)

Проти 1 (один)

Утрималися 2 (два)

- Солов'яненка Анатолія Анатолійовича – головного режисера Національної опери України, кандидата мистецтвознавства, професора, Народного артиста України, Лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, кореспондента Національної академії мистецтв України, який надав згоду на висування його кандидатури.

Голосували:

За 552 (п'ятсот п'ятдесят два)

Проти 1 (один)

Утрималися 28 (двадцять вісім)

- Вовкуна Василя Володимировича – генерального директора-художнього керівника Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, Народного артиста України, професора кафедри режисури та акторської майстерності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, режисера-постановника, який надав згоду на висування його кандидатури.

Голосували:

За 566 (п'ятсот шістдесят шість)

Проти 3 (три)

Утрималися 12 (дванадцять)

Також, збори вирішили: звернутися до Міністерства культури та інформаційної політики України з проханням підтримати кандидатуру діючого генерального директора театру Бабіч Надії Матвіївни на посаду генерального директора – художнього керівника театру та доручити підписати звернення голові зборів Пастухову А. М.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден