Інформація про проведення поточних ремонтних робіт фасаду будівлі театру

Одеський національний академічний театр опери та балету повідомляє про відновлення проведення поточних ремонтних робіт фасаду, його бокових частин та центрального входу.

Роботи проводяться відповідною службою, яка займається ремонтом та обслуговуванням будівлі театру, працівники якої мають відповідний фах та досвід у виконанні будівельних робіт.

Усі роботи будуть здійснюватися у повній відповідності з розробленою УКРНДІпроектреставрацією технологією виконання ремонтних робіт на фасаді будівлі та затвердженим паспортом його фарбування.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден