Італійці висловлюють солідарність Україні та українським митцям

«Театр Одеси і всі театри України у Львові, Дніпрі, Харкові - вони в моєму серці, як і всі театри світу, об'єднані в братський союз завдяки музиці. Мої думки з вами, мужайтесь в ім'я музики, в ім'я мистецтва! Ми усі бажаємо миру! Не падайте духом! Будьте стійкими, щоб подолати цю жахливу ситуацію задля того, щоб ми якомога швидше могли побачитись на прекрасній сцені Одеської Опери!». З такими словами звернувся до колективу Одеської Опери режисер-постановник, продюсер, лауреат численних міжнародних конкурсів, педагог - Карло Антоніо де Лючія (Італія).

Карло Антоніо де Лючія - запрошений режисер-постановник Одеської Опери, у творчому доробку якого постановки, що завоювали неабияку прихильність глядачів. Зокрема це постановка опери Джузеппе Верді “Аїда” , яка вважається візитівкою театру, та опера “Бал-Маскарад”.

Щиро дякуємо Карло Антоніо де Лючії за підтримку!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден