ІЗ ВСЕСВІТНІМ ДНЕМ ОПЕРИ, ДРУЗІ!

Сьогодні, 25 жовтня, відзначаємо  Всесвітній день опери (World Opera Day), що єднає  митців та поціновувачів оперного мистецтва в усіх куточках світу.

Свято достатньо молоде, засновано три роки тому. Дату 25 жовтня було  обрано невипадково, адже  саме цього дня народилися Іоганн Штраус та Жорж Бізе.

Одеса, безумовно, має ким пишатися у безмежному світі опери. Це - майстри, що заклали потужне підґрунтя української оперної спадщини у світі та  митці сьогодення, які підкорюють публіку,  зривають овації, збирають аншлаги по усьому світу.  Одеська опера залишається однією з культурних перлин держави.

Не дивлячись на лихі часи та реалії сьогодення, ми продовжуємо працювати і тримати оборону на мистецькому фронті. Музика – це наша міжнародна мова та потужній арсенал, які допомагають наближати Перемогу.

Щиро вітаємо усіх причетних до оперного мистецтва - музикантів, диригентів, співаків, поціновувачів та прихильників величного мистецтва опери!

Яскравих емоцій, натхнення, нових творчих проєктів, мистецької насолоди!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден