Інформація щодо карантину

Шановні друзі!

З 23 вересня уряд продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 грудня 2021 року.

За рішенням Державної комісії ТЕБ та НС  встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України (https://www.kmu.gov.ua/news/z-23-veresnya-v-usih-regionah-ukrayini-bude-vstanovleno-zhovtij-riven-epidnebezpeki-rishennya-derzhavnoyi-komisiyi-teb-ta-ns).

В “жовтій” зоні слід обов'язково дотримуватися маскового режиму та фізичної дистанції у 1,5 м. При цьому забороняється проведення масових заходів за участю більше однієї особи на 4 кв.м. площі будівлі або території, а заповненість залу не буде перевищувати 2/3.  Перед входом до театру буде проводитися температурний скринінг.

Без застосування карантинних обмежень закладам культури дозволено працювати, якщо всі відвідувачі будуть вакциновані хоча б 1 дозою (тимчасова довідка 063-О, видана сімейним лікарем), матимуть «жовтий» внутрішній COVID-сертифікат  або матимуть чинні довідки про тестування (негативний результат ПЛР-тестування чи експрес-тестування на антиген - дійсний 72 години).

Такі зміни - це можливість стримувати епідемічну ситуацію та продовжувати роботу театру.

Для того, щоб карантинні умови «жовтого» й наступних рівнів нас не обмежували, аби артисти і далі могли нести радість шанувальникам мистецтва— слід вакцинуватись!

Вакцинація, на сьогодні, є найефективнішим способом протидії COVID-19. Держава забезпечила можливість будь-кому щепитися безкоштовно.

З повагою,

Адміністрація театру

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден