“КАТЕРИНА”: ВЕЧІР ДЕБЮТІВ В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ

16 грудня відбувся черговий прем'єрний показ опери Олександра Родіна "Катерина" - вистави, яка не припиняє збирати аншлагові зали попри війну та блекаути.

Цього вечора показ "Катерини" відбувся під орудою диригента Володимира Врублевського, який вперше постав за диригентським пультом вистави. Вітаємо Володимира Анатолійовича з особистою прем'єрою в опері "Катерина". Бажаємо натхнення на подальші творчі звершення та відкриття!

Також дебютували в партіях солістка Одеської опери Марина Годулян, яка постала в партії Матері. В партії Смерті майстерно перевтілився артист балету Руслан Таліпов.

Вітаємо артистів з яскравими дебютами! Бажаємо овацій, аншлагів та мирного неба!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден