Коли говорять гармати, музи не мовчать

Під таким гаслом відбувся другий благодійний концерт  Одеської Опери з циклу «З любов'ю до України» у Всесвітньому Клубi Одеситів.

30 квітня  артисти Одеської Опери знову завітали до «Всесвітнього Клубу Одеситів» з різноманітною і насиченою концертною програмою. Звучали українські народні пісні, романси українських та зарубіжних композиторів, класичні арії, дуети, популярна інструментальна музика.

На благодійні внески, зібрані у «Всесвітньому Клубі Одеситів» під час концертів артистів театру та інших заходів, директор клубу Григорий Барац вчергове передав бронежилети полковнику Олексiю Рудакову,  заступнику командира бригади Територіальної оборони Одеси.

«Кажуть, що коли говорять гармати, музи мовчать. Але фраза, яка стала кліше - не працює, музи говорять, музи кричать про те, що потрібен мир!» - звернулась до присутніх помічниця генеральної директорки - художньої керівниці театру зі зв'язків з громадськістю - Людмила Сергійчук.

В цей вечір свою творчість дарував блискучий склад виконавців: заслужені артисти України Олена Стародубцева, Дмитро Павлюк, Владислав Горай та Олег Злакоман, лауреатка численних міжнародних конкурсів Ганна Літвінова та знаний у провідних театрах світу баритон - Віталій Білий. Концертмейстер - лауреат міжнародних конкурсів, провідний концертмейстер театру - Ігор Парада.

Прихильність публіки здобув Камерний ансамбль артистів оркестру Одеської Опери: Олена Іонова, Іван Аврятов, Юрій Данчев, Євгеній Довбиш, Леонід Попов та Андрій Селін.

Щиро дякуємо громадській організації «Всесвітній Клуб Одеситів» за можливість продовжувати концертну діяльність і бути корисними в ці складні часи; за надзвичайно теплі світлини з концерту «З любов'ю до України» висловлюємо вдячність майстру фотографії - Олександру Сінельникову.

 

Відеозапис концерту - за посиланням

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден