Концерт української музики «Серце б‘ється: життя триває»

З нагоди Дня Незалежності України, в Євангелічно-Лютеранській Церкві Св. Павла, відбувся концерт української музики «Серце б‘ється: життя триває»

Під органний супровід Вероніки Струк свою творчість в українській музиці дарували глядачам провідні солісти Одеської Опери: народна артистка України Лариса Зуєнко, заслужені артистки України Олена Стародубцева та Тетяна Спаська; лауреати міжнародних конкурсів: Юлія Терещук, Олександр Прокопович, Марина Годулян, Марина Наймитенко, Наталія Каданцева, Василь Добровольський, Сергій Узун, Микола Суббота.

Щирі вітання усім причетним до створення свята української музики!

Життя триває - поки живе музика!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден