Оксана Крамарєва заспіває в опері Набукко

До участі в опері Дж. Верді "Набукко", яка пройде під керівництвом заслуженого артіста України Ігоря Шаврука в цю неділю, 12 вересня о 18:30, запрошено заслужену артистку Україні Оксану Крамарєву.

Вона є солісткою Національної опери України, та має численні нагороди, пов'язани з творчою діяльністю, серед яких: Національна премія України імені Тараса Шевченка (2011 р.), Лауреат Міжнародного конкурсу ім. А. Солов’яненка «Солов’їний ярмарок» (Україна, Донецьк, 2003 р., І премія), Міжнародного конкурсу Олени Образцової (Росія, Санкт-Петербург, 2005 р., І премія), Міжнародного конкурсу Пласідо Домінго (Канада, Квебек, 2008 р., ІІ премія та приз глядацьких симпатій).

У неділю Оксана Крамарєва виступить у ролі Абігаіль.

Інші солісти у цій виставі

Набукко: Віктор Мітюшкін

Захарія: Віктор Шевченко

Фенена: Тетяна Спаська

Ізмаіл: Павло Смирнов

Анна: Лариса Зуєнко

Верховний жрець: Сергій Узун

Абдалло: Андрій Перфілов

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден