МІНІСТРИ ЗАКОРДОННИХ СПРАВ В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ

Цього тижня Одеську національну оперу відвідали Міністр Європи та закордонних справ Французької Республіки Катрін Колонна і Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба

Наразі наш театр прихистив високопосадовців, адже під час їх зустрічі розпочався ворожий ракетний обстріл і двосторонні переговори пройшли в укритті Одеської опери, яке обладнано відповідно до самих вищих стандартів. Після цього високі гості оглянули театр та були вражені його красою і вишуканістю.

«Нас ніщо не злякає і не зупинить. Якщо потрібно проводити переговори в бомбосховищі, ми проведемо їх там», - зазначив Дмитро Кулеба. А ми пишаємося тим, що вагомі переговори щодо ключових питань українсько-французького партнерства під час воєнного стану, зокрема імплементації "формули миру", пройшли під склепінням нашого величного театрального храму.

Символічно, що напередодні візиту історичний центр Одеси, зокрема будівля Одеського національного академічного театру опери та балету було включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, яка перебуває під загрозою

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден