Музичне послання Берлінського Філармонійного оркестру одеситам

За сприяння Громадської організації «Інститут розвитку Одеси» та ПАТ «Банк Восток», Берлінський Філармонійний оркестр, який по праву вважається найвідомішим симфонічним оркестром в світі, надіслав одеситам музичне послання зі словами підтримки.

Під керівництвом головного диригента та художнього керівника оркестру Кирила Петренка було виконано “Вечірню серенаду”, автором якої є український композитор Валентин Сильвестров.

Нагадаємо, цьогоріч Берлінський Філармонійний оркестр відзначає своє 140-річчя. Влiтку 2021 року, оркестр анонсував відзначення ювілею на сцені архітектурної перлини України – в Одеській національній опері. Організатором концерту виступила Громадська організація «Інститут розвитку Одеси» за підтримки ПАТ «Банк Восток».

За значенням цей концерт для України сміливо можна назвати подією століття, яка стане яскравим акцентом не тільки в історичному та мистецькому значенні, але і надасть особливі шанси для розвитку дипломатичних зв’язків та кооперації нового високого міжнародного рівня.

Щиро віримо, що ця подія відбудеться. Дякуємо Кирилу Петренку, артистам оркестру за слова підтримки та надзвичайно красиву музику, яку ми маємо змогу слухати цього вечора!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден