«Музика бароко» в Кірсі

29 травня, в Євангелічно-лютеранській церкві св.Павла, відбувся концерт Одеської національної опери «Музика бароко».

Кращі музичні твори доби бароко, які входять до золотого фонду світового мистецтва, звучали під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького у виконанні камерного оркестру та хору Одеської Опери під керівництвом головного хормейстера театру Валерія Регрута. Майстерно виконували вокальнi твори солісти опери: заслужені артисти України Владислав Горай, Дмитро Павлюк та лауреати міжнародних конкурсів - Юлія Терещук, Марина Наймитенко та Богдан Панченко. Барокова музика - це завжди емоції. Емоції різні: сум, печаль, радість і тріумф. В концерті «Музика бароко» кожен з глядачів зумів віднайти свою мелодію, яка звучала цього вечора в унісон з глядацькими серцями.

Завершився концерт урочистим виконанням хору з ораторії «Месія» Г. Генделя «Алілуя». Глядачi щедро обдарували артистів гучними оплесками.

Наступний концерт в Кірсі відбудеться 4 червня о 14:00.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден