Мистецький фронт Одеської Опери

Музика проти війни: артисти Одеської Опери виступили для військовослужбовців Збройних Сил України

14 травня Одеська національна опера висадила мистецький десант в місті Южний, аби подарувати живильну силу музики тим, хто нині потребує цього найбільше -  військовослужбовцям Збройних Сил України.

Командування військової частини висловило щиру подяку Одеській національній опері в особі генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабіч за свято музики в такий важкий для України час.

Під орудою заслуженого артиста України, диригента Ігоря Чернецького, натхненно дарували свою творчість талановиті солісти опери: Марина Наймитенко, Богдан Панченко та Павло Смирнов у супроводі віртуозів Камерного оркестру Одеської національної опери. 

 

Дякуємо Збройним Силам України за мирне небо і можливість продовжувати творити!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден